O projektu NOVÁ PAKA

O PROJEKTU

V rámci projektu vzniknou tři identické podsklepené bytové domy s pěti nadzemními podlažími  kde v 5 nadzemním podlaží se nachází menší podkrovní byty. Výstavba bude probíhat postupně, Bytový dům A dokončen v roce 2021, následně Bytový dům B který bude dokončen koncem roku 2022 a předán novým majitelům začátkem roku 2023  a nakonec Bytový dům "C" . který bude hotový koncem roku 2023 a předán začátkem roku 2024.

Dále je v plánu výstavba dalších dvou bytových domů v horizontu 5 let.

Realtiní kancelář Nová Paka

Každý bytový dům bude obsahovat 13 bytů od velikosti 1+kk až 5+kk (mezonet). Ke každému bytu je zahrnuto vlastnictví parkovacího stání v ceně 103 000 Kč a také sklepní kóje. Byty v těchto domech budou nabízeny k prodeji do osobního vlastnictví.

Domy budou napojeny na technickou infrastrukturu a to přípojky studené vody, kanalizace, elektrického proudu a přípojku městského teplovodu. Vytápění a příprava teplé užitkové vody bytů v těchto domech bude zajištěna prostřednictvím výměníkové stanice, umístěné v technické místnosti domu, kam bude přiveden dálkový teplovod. Přístup do domu bude realizován bezbariérově po rampách.

 

V 1. NP domu budou umístěny dva byty o velikosti 2+kk, upravitelné pro osoby s omezenou schopností pohybu. Dále na tomto podlaží budou umístěny, kromě schodiště, komunikačních chodeb a sklepů jednotlivých bytů též společné prostory - kolárna a technická místnost.

Ve 2. NP domu budou umístěny celkem čtyři byty (dva byty o velikosti 1+kk a dva byty velikosti 2+kk.

Ve 3.NP tři samostatné byty (jeden o velikosti 4+kk, jeden o velikosti 3+kk a jeden byt o velikosti 1+kk).

Ve 4.NP dva byty velikosti 2+kk a dva mezonetové byty velikosti 5+kk. Mezonetové byty budou vybaveny vlastním vnitřním schodištěm do podkrovního prostoru, kde se budou nacházet prostory ložnic, pracoven a hygienického zázemí těchto bytů. Podkrovní místnosti těchto bytů budou prosvětleny pouze střešními okny.

COPYRIGHT © 2022 / bytynovapaka.cz

Kontakt    Facebook Instagram Linkeding