Blog

Tipy na zimní výlety na Novopacku

Známé japonské přísloví praví: „Teplý úsměv hřeje celou zimu.“ Sinclair Lewis, americký spisovatel a dramatik, s nadsázkou řekl: „Zima není roční období, to je okupace.“ A jeden z biblických citátů pak praví: „Bůh všechno udělal krásné a v pravý čas.“ Ať už zimu máte rádi nebo ne, Novopacku zima sluší. Byty Nová Paka pro vás připravily tip na tři zimní výlety. Třeba se jimi necháte inspirovat.

Číst dál...Tipy na zimní výlety na Novopacku

Hrady na Novopacku

Slavný anglicko-irský státník Edmund Burke kdysi prohlásil: „Ti, kteří neznají historii, jsou odsouzeni ji opakovat.“ Ať už historii a dějepis milujete nebo ne, občas stojí za to znát to, co se okolo vás stalo před mnoha lety. Byty Nová Paka vám přinášejí stručný pohled do historie hradů, které tady u nás na Novopacku máme.

Číst dál...Hrady na Novopacku

Architektura Nové Paky aneb jaké nemovitosti stavěli naši předkové – 1. část

Město Nová Paka je místem, kde se potkává minulost s moderní současností. Najdete v něm především mnoho zajímavých historických budov vyprávějící příběhy našich předků. Současnou podobu města ale určují i moderní nemovitosti. V prvním díle pohledu na novopackou architekturu se zaměříme na architekturu historickou. Představíme vám několik významných pamětihodností, které stojí za návštěvu.

Číst dál...Architektura Nové Paky aneb jaké nemovitosti stavěli naši předkové – 1. část

COPYRIGHT © 2022 / bytynovapaka.cz

Kontakt    Facebook Instagram Linkeding